סלסילה ירקות אורגנים - הזמנות ומשלוחים
      סלסילה         ירדן ואלה שחף          מושב עמיקם ד.נ מנשה 37830           054-6663193             salsilaorgani@gmail.com


מה יש בסל?

בסלים אנו נותנים מירקות העונה הגדלים בגינתנו. אנו מגדלים מגוון גדול של ירקות כך שביכולתנו לגוון את הסלים משבוע לשבוע. עם זאת השינוי בסלסילות אינו משמעותי אלא מדורג ורציף כפי שמתנהל הטבע. אנו נדאג תמיד שיהיו מלפפונים ועגבניות (שלא יחסרו לעולם מהתפריט הישראלי). אנו מרכיבים את הסלסילות כך שיהיו מאוזנות הן מבחינת כמות הירקות והן מבחינת המגוון. קשה לחזות במדוייק את הרכב הסלסילות. אנו קוטפים את הירקות ביום החלוקה ורק אז מחלקים אותם לסלים. אנשים המקבלים סלסילה באופן קבוע יודעים פחות או יותר מה הם יקבלו. כאשר נוסף ירק חדש זו הפתעה נעימה לכולם. לבסוף ישנה אפשרות לבקשות מיוחדות. במהלך עריכת ההזמנה אתם יכולים לסמן שני סוגים של ירקות שאינכם רוצים לקבל, ושניים שאתם אוהבים במיוחד. אנו נשתדל להתאים עבורכם את הסל (לפי מגוון הירקות שבגינה). 

ישנם שני גדלים של סלים:
סל גדול (110 שקלים): מכיל 12-14 סוגים שונים של ירקות, בכמות המספיקה למשפחה או לבשלנים רציניים.
סל קטן (85 שקלים): מכיל 10-12 סוגים שונים של ירקות, בכמות המספיקה לזוג או למי שאינו מרבה לבשל.

משלוחים

אנו אורזים את הסלסילות במהלך יום רביעי, ושולחים אותן אליכם בין שעות אחה"צ לבין שעות הערב של אותו יום. אנו עושים משלוחים בעמיקם ובישובים הסמוכים לנו: אביאל, גבעת נילי, גבעת עדה, פרדס חנה-כרכור, זכרון, בנימינה, חדרה וישובי הסביבה. ישנו גם קו חלוקה המגיע עד לתל אביב ויפו. 

עלות המשלוח נעה בין 10 ל 25 שקלים, בהתאם למרחק ההובלה. התארגנות משותפת לנקודת איסוף תוזיל את עלות ההובלה.
 
ישנה אפשרות לאיסוף עצמי של הסלסילה מהמשק, החל משעה 14:00 ביום רביעי, או בזמן אחר בתאום מראש. אם ברצונכם לאסוף את הסל מהמשק עליכם לבחור נקודת חלוקה- 'איסוף עצמי' בטופס ההרשמה.
 
כניסה למערכת ההזמנות ללקוחות רשומים

להצטרפות לקוחות חדשים

לקבלת עדכון שבועי מהמשק

מה צפוי להיות בסל של ה 18-19/10/17? (הרשימה מתעדכנת בימי חמישי והינה משוערת בלבד)
בסל הגדול- עגבניה/עגבניות שרי, מלפפון, חציל, בטטה, כוסברה, במיה, תפו"א, דלעת, עלעלים, פלפל, קייל/בצל ירוק, מנגולד, חסה
 
בסל הקטן- עגבניה/עגבניות שרי, מלפפון, בטטה, כוסברה, שעועית לוביה, תפו"א, דלעת, עלעלים, פלפל, קייל/בצל ירוק (אולי), מנגולד, חסה
לייבסיטי - בניית אתרים