סלסילה         ירדן ואלה שחף          מושב עמיקם ד.נ מנשה 37830           054-6663193             salsilaorgani@gmail.com

משתלה וזרעים
 
אנו מיצרים את שתילי הירקות בעצמנו מכמה סיבות. בתחילת דרכינו ניסינו לקנות שתילים ממשתלות שונות ונוכחנו שמשקים קטנים כשלנו פשוט לא מקבלים יחס הולם. בנוסף, בארץ אין דרישה להשתמש בזרעים אורגניים לצורך שתילים אורגניים, כלומר המשתלות הגדולות אינן משתמשות בזרעים אורגניים כלל. הן מסתפקות בזרעים לא מחוטאים והשתילים האלה עומדים בתקן. כשאנחנו מיצרים את השתילים אנו יכולים לבחור את אמצעי היצור כמו זרעים אורגניים או למשל מגשי שתילה משומשים שנזרקים לפח בהמוניהם בכל משתלה גדולה.
כדי לשמור על היקפים קטנים ואופי צנוע, אנו בסלסילה מקפידים על קשר ישיר עם אוכלי הירקות. כך גם המשתלה נותנת לנו אפשרות לשמור על קשר עם גננים ברחבי הארץ וכולם מרוויחים. 
  • אנשים פרטיים יכולים לבוא ולבחור להם שתילים מן המלאי. המחיר הבסיסי* : 75 אגורות לשתיל.
  • בעלי גינות ירק גדולות יכולים להזמין מגשים שלמים שאותם ניתן לחלק למספר סוגי ירקות. מחיר בסיס*:  25-50 אגורות לשתיל.  המחיר משתנה לפי מספר השתילים.
 הקיץ בפתח: יש שתילים אורגניים של:
חסה
מלפפון 
עגבניה 
שעועית
ועוד ועוד...

אנו מציעים מגוון רחב של זרעים כגון פול, אפונה, תירס, פטרוזיליה ועוד רבים שאותם אפשר להשיג אצלינו.
אם ברצונכם להזמין או לבוא - אנא צרו קשר.   
*מחיר בסיסי מתיחס לשתילים שהזרעים שלהם מאוד זולים. כאשר הזרע יקר (למשל זרעי עגבניה יכולים להגיעה ל 2.5 ש"ח לזרע) אנו מוסיפים את המחיר הבסיסי על מחיר הזרע.
 
כניסה למערכת ההזמנות ללקוחות רשומים

להצטרפות לקוחות חדשים

מה צפוי להיות בסל של ה 28/6/17? (רשימה משוערת)
 
בסל הגדול- מלפפון, עגבניה, בזיליקום, קישוא, תפו"א, בצל ירוק/פטרוזיליה, שעועית, סלק, דלעת ערמונים, דלעת, קייל, אבטיח/מלון (או שניהם)
 
בסל הקטן- מלפפון, עגבניה, בזיליקום, בצל ירוק/פטרוזיליה, שעועית, סלק, דלעת ערמונים, דלעת, קייל, אבטיח/מלון (או שניהם)
 

לייבסיטי - בניית אתרים