איך זה עובד

מה יש בסל?

בסלים אנו נותנים מירקות העונה הגדלים בגינתנו. אנו מגדלים מגוון גדול של ירקות כך שביכולתנו לגוון את הסלים משבוע לשבוע. עם זאת השינוי בסלסילות אינו משמעותי אלא מדורג ורציף כפי שמתנהל הטבע. אנו נדאג תמיד שיהיו מלפפונים ועגבניות (שלא יחסרו לעולם מהתפריט הישראלי). אנו מרכיבים את הסלסילות כך שיהיו מאוזנות הן מבחינת כמות הירקות והן מבחינת המגוון. את הירקות אנו קוטפים סמוך ככל האפשר למועד המשלוח כדי להבטיח טריות מירבית. אנו עושים כמיטב יכולתנו לחזות את הרכב הסלסילה הקרובה ומידי יום ראשון אנו מעדכנים את הרשימה של מה צפוי להיות בסלסילה בשבוע הקרוב. חשוב לזכור שזוהי רשימה משוערת ושלרוב ישנם שינויים קלים של הרגע האחרון, בהתאם ליבולים שנקטפו.

לבסוף ישנה אפשרות לבקשות מיוחדות. במהלך עריכת ההזמנה אתם יכולים לסמן שני סוגים של ירקות שאינכם רוצים לקבל (אותם לא נשים בסל שלכם), ושניים שאתם אוהבים במיוחד (אותם נשים במידה האפשר). אנו נשתדל להתאים עבורכם את הסל לפי מגוון הירקות שבגינה. 

 

ישנם שני גדלים של סלים:

סל גדול (115 שקלים/ 110 למנויים): מכיל 12-14 סוגים שונים של ירקות, בכמות המספיקה למשפחה או לבשלנים רציניים.

סל קטן (90 שקלים/ 85 למנויים): מכיל 10-12 סוגים שונים של ירקות, בכמות המספיקה לזוג או למי שאינו מרבה לבשל.

משלוחים

 

משלוחים לישובי אלונה, גבעת עדה, פרדס חנה-כרכור, זכרון, בנימינה, חדרה וישובי הסביבה- בימי רביעי בשעות אחה"צ

משלוחים לחדרה ולמרכז- בשעות הלילה שבין רביעי לחמישי

עלות המשלוח נעה בין 10 ל 30 שקלים, בהתאם למרחק ההובלה. התארגנות משותפת לנקודת איסוף תוזיל את עלות ההובלה.

 

ישנה אפשרות לאיסוף עצמי של הסלסילה מהמשק, החל משעה 14:00 ביום רביעי, או בזמן אחר בתאום מראש. אם ברצונכם לאסוף את הסל מהמשק עליכם לבחור נקודת חלוקה- 'איסוף עצמי' בטופס ההרשמה.