חיפוש

דבר הגינה 1/12/19

בוקר טוב לכולם,

עקב ריבוי פניות בעת האחרונה בנושא השימוש בניילון לאריזות אנו מוצאים לנכון להתייחס לעניין פעם נוספת. כפי שאתם ודאי יודעים הנושא הסביבתי נמצא בראש מעינינו ואנו עושים כמיטב יכולתנו להשתמש בכמה שפחות פלסטיק, מתחילת הגידול ועד האריזה והשיווק. ובכל זאת, על מנת לספק ירקות רעננים ככל האפשר אנו אורזים חלק מהם בשקיות ניילון, בעיקר את העלים הירוקים למיניהם. אנו מבינים שלחלק מכם זה מפריע. לכן, אם ברצונכם לקבל סלסילה נטולת פלסטיקים אנא ציינו זאת בהערות של הזמנתכם ואנו לא נארוז עבורכם שום דבר בניילון. שימו לב לשתי נקודות חשובות:

* יתכן שהדבר יפגע ברעננות של הירקות, בעיקר אם מזג האויר יבש...

* אנו יכולים להימנע מאריזות פלסטיק רק בתוצרת שגדלה אצלנו. חלק מהתוצרת מגיעה אלינו מבחוץ ולעיתים היא כבר ארוזה בפלסטיק.


אנו שמחים לבשר לכם שהשבוע נקטוף את ביכורי הכרוב מהגינה. הכרוב סבל מהתקפה חזקה של לבנין הכרוב. כפי שהשם מרמז זהו פרפר לבן שאוהב לאכול כרוב (וצמחים נוספים מאותה המשפחה). בהמשך השבוע נקטוף את הכרובים ונבדוק מה מצבם. כמו כן ישנה ערוגה חדשה של כרוב סיני, כך שאנו מקווים שכל סלסילה תזכה לקבל כרוב כזה או אחר...


משבר המלפפונים טרם מאחורינו וגם השבוע איננו יודעים האם וכמה יהיו בסלסילה, אנא הערכו בהתאם והאזרו בסבלנות.

אנו שמחים לספר שהצמחים ששתלנו בחודשים האחרונים בגינת האלות מתפתחים יפה, ואנו מאמינים שתוך כשבועיים נתחיל להינות מיבולים חדשים ומרעננים.


בשבועות האחרונים היו הרבה חוסרים בתחום הפטריות, ואנו מתנצלים על כך. שוחחנו על כך עם אודי והוא אומר שהיו בעיות בגידול אך עניין זה אמור להסתדר בשבועות הקרובים ותודה על הסבלנות.


גם השבוע, תפוזים טעימים מגידול שלנו, מוזמנים להוסיף לסלסילה

כמו כן יש שפע של שורש כורכום טרי ומשובח!


מאחלים לכם שבוע נעים ואולי אפילו קצת גשם

אלה, ירדן וצוות סלסילה
51 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 4/4/21

בוקר טוב וסוף חג שמח! מקווים שהחג עבר עליכם בנעימים ושאתם נהנים מהאביב הקריר והפורח! מזג אוויר אביבי-חורפי שכזה טוב לגידולי החורף האחרונים ולא טוב לגידולי הקיץ הראשונים... מה שבטוח זה שהוא נותן ארכה ל

054-6663193

מושב עמיקם

ירדן ואלה שחף

סלסילה ירקות אורגניים