חיפוש

דבר הגינה 10/3/19

בוקר טוב לכולם!

בימים האחרונים נראה שהאביב הגיע. השמש זורחת כמו שלא זרחה מזה זמן רב, הציפורים מצייצות, העצים מלבלבים והפרחים פורחים. אצלנו בוא האביב משמעותו מלאכה מרובה, של שתילות, עישובים וכיסוח עשבים בעיקר.

בכל בוקר יום ראשון אנו יוצאים לסיור ברחבי הגינות, לראות מה שלום הצמחים, מה צריך לעשות השבוע ולנסות להעריך אילו יבולים יהיו לנו השבוע. הסיור לגינת האלות והאלונים עובר דרך נחל תנינים, על נוף הגבעות הירוקות וזוהי דרך טובה לפתוח את שבוע העבודה.

הפעם יצאנו מצוידים במצלמה, כדי לנסות ולהעביר גם לכם טעימה מן האווירה. התוצאה הינה לפניכם, בצורת סרט אילם (עם קולות רקע) וכתוביות לתרגום הצילומים. מקווים שתהנו מהצפייה...בשבוע שעבר לצערנו היה מחסור בתפוזים ולכן לא סיפקנו למי שהזמין. כמו כן אנו מודעים לכך שהעגבניות היו קצת רכות וגדולות מהרצוי, עמכם הסליחה.

לרשימת השתילים נוספו שתילי קיץ ראשונים, ביניהם שתילי דלעות מכמה סוגים. שימו לב שכל צמח של דלעת מכסה כשלושה מטרים רבועים כשהוא מגיע לגודלו המלא, כדאי לקחת זאת בחשבון. כמו כן מחירם של שתילים אלה גבוה יחסית כי מחיר הזרעים גבוה.


מאחלים לכולם אביב נעים!

אלה, ירדן וצוות סלסילה

24 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 4/4/21

בוקר טוב וסוף חג שמח! מקווים שהחג עבר עליכם בנעימים ושאתם נהנים מהאביב הקריר והפורח! מזג אוויר אביבי-חורפי שכזה טוב לגידולי החורף האחרונים ולא טוב לגידולי הקיץ הראשונים... מה שבטוח זה שהוא נותן ארכה ל

054-6663193

מושב עמיקם

ירדן ואלה שחף

סלסילה ירקות אורגניים