חיפוש

דבר הגינה 10/3/19

בוקר טוב לכולם!

בימים האחרונים נראה שהאביב הגיע. השמש זורחת כמו שלא זרחה מזה זמן רב, הציפורים מצייצות, העצים מלבלבים והפרחים פורחים. אצלנו בוא האביב משמעותו מלאכה מרובה, של שתילות, עישובים וכיסוח עשבים בעיקר.

בכל בוקר יום ראשון אנו יוצאים לסיור ברחבי הגינות, לראות מה שלום הצמחים, מה צריך לעשות השבוע ולנסות להעריך אילו יבולים יהיו לנו השבוע. הסיור לגינת האלות והאלונים עובר דרך נחל תנינים, על נוף הגבעות הירוקות וזוהי דרך טובה לפתוח את שבוע העבודה.

הפעם יצאנו מצוידים במצלמה, כדי לנסות ולהעביר גם לכם טעימה מן האווירה. התוצאה הינה לפניכם, בצורת סרט אילם (עם קולות רקע) וכתוביות לתרגום הצילומים. מקווים שתהנו מהצפייה...בשבוע שעבר לצערנו היה מחסור בתפוזים ולכן לא סיפקנו למי שהזמין. כמו כן אנו מודעים לכך שהעגבניות היו קצת רכות וגדולות מהרצוי, עמכם הסליחה.

לרשימת השתילים נוספו שתילי קיץ ראשונים, ביניהם שתילי דלעות מכמה סוגים. שימו לב שכל צמח של דלעת מכסה כשלושה מטרים רבועים כשהוא מגיע לגודלו המלא, כדאי לקחת זאת בחשבון. כמו כן מחירם של שתילים אלה גבוה יחסית כי מחיר הזרעים גבוה.


מאחלים לכולם אביב נעים!

אלה, ירדן וצוות סלסילה

25 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 23/5/21

שלום לכולם! אנו שמחים לספר לכם שגינת הקיץ שבחלקת הבית מתפתחת יפה, וממש בקרוב נשלח לכם הזמנה רישמית לביקור במשק! בינתיים נשמח לשמוע מכם אילו זמנים יותר מתאימים לכם- אמצע שבוע אחה"צ/יום שישי בבוקר? בינת

דבר הגינה 9/5/21

שלום עליכם, מזג האוויר חם ויבש ושתילים צעירים רבים נמצאים בערוגות ובמשתלה. בכל שנה, עם סיום החורף, לוקח לנו כמה רגעים להכנס לתודעת 'להקפיד שכל הצמחים מקבלים מספיק מים'. כמו כן יש הרבה פיצוצים במערכת ה