חיפוש

דבר הגינה 14/3/21

שלום לכולם!

חג האביב קרב ובא ואכן נראה שהאביב כבר כאן! הימים נעימים, הלילות קרירים, השמש זורחת בין העננים, העצים מלבלבים ופרחים פורחים בכל הצבעים!

אנו מזמינים אתכם להצטייד לקראת החג במוצרים האורגניים המעולים שיש במזווה של סלסילה- מוצרים יבשים, שמן זית, דבש, טחינה, יין, ביצים ועוד ועוד... הכל מופיע במערכת ההזמנות. אנו ממליצים לא לחכות עם הכל לרגע האחרון כי אז עלולים להיווצר אצלנו חסרים שלא נספיק להשלים לפני החג...

כמו כן אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר במשק במהלך חופשת הפסח, אמנם ללא ארוע רישמי, אלא בזמנכם החופשי בתאום מראש מולנו. נשמח לראותכם!


חג הפסח ידוע גם כחג החירות, ואנו חושבים שבימים אלו נושא החירות צריך להיות בראש מעיינינו. חופש המחשבה נמצא בסכנה כשאנו נתונים תחת הזנה בלתי פוסקת של מסרים חיצוניים, אשר מגבילים את היכולת שלנו לחשוב בעצמנו ולהיות קשובים למצפון האישי שלנו. כל עוד אנו חושבים בחופשיות וקשובים למצפון שלנו אנו לוקחים אחריות על המעשים שלנו ודבר זה הינו חיוני להתנהלות חברתית תקינה- אין מי שיקח אחריות על המעשים שאנו עושים במקומנו.

אז אנו מאחלים לכם חירות אמיתית של המחשבה- שכן דוקא ריבוי הדעות יכול לאפשר את האחדות!

שלכם,

ירדן ואלה20 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 4/4/21

בוקר טוב וסוף חג שמח! מקווים שהחג עבר עליכם בנעימים ושאתם נהנים מהאביב הקריר והפורח! מזג אוויר אביבי-חורפי שכזה טוב לגידולי החורף האחרונים ולא טוב לגידולי הקיץ הראשונים... מה שבטוח זה שהוא נותן ארכה ל

054-6663193

מושב עמיקם

ירדן ואלה שחף

סלסילה ירקות אורגניים