חיפוש

דבר הגינה 14/4/19

שלום לכולם,

באופו כללי, ולכבוד חג הפסח בפרט, נשמח לעמוד לשירותכם בכל בקשה שהיא, על מנת ששולחנכם יהיה מלא במאכלים טעימים ומזינים! מוזמנים לפנות אלינו במייל או בהערות של הזמנתכם.


האביב הופיע בפתח ונתן הופעה מרשימה עבור הפנינג האביב במשק. תודה לכל מי שהגיע, שמחנו מאוד לראותכם מסתובבים בין הערוגות ומרגישים בבית! וגם אצלנו בגינות הייתה התחלה של פריחה ושיגשוג, אך לפתע רוחות של חורף שוב החלו לנשב. בהתאם לכך התחלנו להרגיש , במשק סלסילה, מעט פחות טוב. משיחות עם חברים קיבלתי את הרושם שזאת ההרגשה הכללית. חזר הצינון השיעול וההתכנסות פנימה. הצמחים לעומת זאת אינם חשים כך וממשיכים לצמוח ולגדול. בהתאם לכך הסלים הולכים ומתמלאים בתוצרת משובחת הגדלה באדמות סלסילה, תוכלו לראות ברשימות בהמשך וגם לטעום בסלים השבוע. האביב הרגיל הינו עונה עוצמתית של התעוררות והתחדשות אך האביב הנוכחי הינו רב תהפוכות. אני מקווה שאתם מרגישים טוב כבר עכשיו ושהאביב ימשיך בסימן של התעוררות משמחת!


מאחלים לכם שבוע נעים,

אלה, ירדן וצוות סלסילה


36 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 4/4/21

בוקר טוב וסוף חג שמח! מקווים שהחג עבר עליכם בנעימים ושאתם נהנים מהאביב הקריר והפורח! מזג אוויר אביבי-חורפי שכזה טוב לגידולי החורף האחרונים ולא טוב לגידולי הקיץ הראשונים... מה שבטוח זה שהוא נותן ארכה ל

054-6663193

מושב עמיקם

ירדן ואלה שחף

סלסילה ירקות אורגניים