חיפוש

דבר הגינה 14/6/20

שלום לכולם!

מה חדש על המדף?

בשעה טובה ארזנו בצנצנות מלפפונים חמוצים טעימים מאוד תוצרת המשק, הנכם מוזמנים להוסיף להזמנה.

עצי התפוח שבגינת האלונים נושאים הרבה פירות השנה. מדובר בתפוחים מזן ענה, שכעת עודם ירוקים וחמצמצים, ובהמשך יקבלו צבע אדמדם ומתיקות. מי שאוהב תפוחים חמצמצים בסגנון גרנסמיט, מוזמן להוסיף להזמנה כבר עכשיו.

כפי שודאי שמתם לב הסלסילה כעת אינה שופעת בירוקים למיניהם. הסיבה לכך היא שמרבית ירקות העלים אינם גדלים היטב בעונה החמה. על כן הסלסילה נעשית יותר כבדה ומוצקה. את כל העלים ניתן להוסיף להזמנה אם רוצים, אם כי חלקם אינם מגידול שלנו.

אנו, וודאי גם אתם, מצפים בכליון עיניים ליבולי הקיץ הראשונים. פה ושם רואים עגבנית שרי שמתחילה לקבל צבע כתום, ועל צמחי הפלפל והחציל יש פרחים רבים, שתוך כמה שבועות יהפכו לפירות טעימים.

מי יתן ויהיה לנו קיץ שופע וצבעוני!מאחלים לכם שבוע נעים,

אלה, ירדן וצוות סלסילה27 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 23/5/21

שלום לכולם! אנו שמחים לספר לכם שגינת הקיץ שבחלקת הבית מתפתחת יפה, וממש בקרוב נשלח לכם הזמנה רישמית לביקור במשק! בינתיים נשמח לשמוע מכם אילו זמנים יותר מתאימים לכם- אמצע שבוע אחה"צ/יום שישי בבוקר? בינת

דבר הגינה 9/5/21

שלום עליכם, מזג האוויר חם ויבש ושתילים צעירים רבים נמצאים בערוגות ובמשתלה. בכל שנה, עם סיום החורף, לוקח לנו כמה רגעים להכנס לתודעת 'להקפיד שכל הצמחים מקבלים מספיק מים'. כמו כן יש הרבה פיצוצים במערכת ה