חיפוש

דבר הגינה 14/7/19


בוקר טוב לכולם!

אנו בעיצומו של קיץ והודות לכך הסלסילה צבעונית ומתוקה במיוחד- כתום, אדום, ירוק, סגול וצהוב... מה שפחות הולך טוב בעונה זו אלו העלים הירוקים- קשה מאוד לגדל אותם, וגם כשמצליחים הם לא במיטבם. לכן ההרכב הבסיסי של הסלסילה בקושי כולל עלים כרגע. ישנה אפשרות להוסיף עלים ב'תוספת ירקות', אך עלינו להודות שמרביתם אינם מגידול שלנו והאיכות שלהם לא כל כך טובה. אנחנו בכל זאת משתדלים לספק אותם למי שמבקש, ואם הם לא טובים אנא הודיעו לנו על כך, נשמח לפצות אתכם.

יש לומר שבאופן כללי התוצרת שמגיעה אלינו מבחוץ בתקופה זו לא כולה טובה. אנו עושים כמיטב יכולתנו להביא תוצרת ישירות מחקלאים אחרים, מה שבדר"כ מבטיח איכות וטריות גבוהות. אך לא תמיד יש לנו את האפשרות הזו, ולצערנו כשזה מגיע לתוצרת שמגיעה מהסיטונאים אין לנו שליטה על טיב התוצרת.

לכל זאת מתווספת העובדה שלמזג אוויר חם ולח ישנה השפעה חזקה על הירקות מרגע שהם נקטפים. לכן יכול להיות שירקות שניראו טוב בזמן האריזה, לא יראו כך עד שיגיעו אליכם למטבח.

אז לסיכום- מוזמנים לפנות אלינו בכל עניין, נשמח לשמוע ולתת מענה.בשבוע שעבר וגם השבוע אנו קוטפים אבטיחים ומלונים מהגינה- מתוקים וטעימים! השבוע האבטיח יצטרף לסלסילה, מי שרוצה להזמין תוספת או להחליף במלון מוזמן לעדכן בהזמנה.

ואם כבר דיברנו על ירוקים, מה שכן גדל טוב כעת זו הריג'לה (רגלת הגינה). היא עסיסית וחמצמצה, ובעלת ערכים תזונתיים לרוב. הנכם מוזמנים להוסיף 'במתנה מהגינה'!

מאחלים לכם שבוע נעים,

אלה, ירדן וצוות סלסילה
24 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 23/5/21

שלום לכולם! אנו שמחים לספר לכם שגינת הקיץ שבחלקת הבית מתפתחת יפה, וממש בקרוב נשלח לכם הזמנה רישמית לביקור במשק! בינתיים נשמח לשמוע מכם אילו זמנים יותר מתאימים לכם- אמצע שבוע אחה"צ/יום שישי בבוקר? בינת

דבר הגינה 9/5/21

שלום עליכם, מזג האוויר חם ויבש ושתילים צעירים רבים נמצאים בערוגות ובמשתלה. בכל שנה, עם סיום החורף, לוקח לנו כמה רגעים להכנס לתודעת 'להקפיד שכל הצמחים מקבלים מספיק מים'. כמו כן יש הרבה פיצוצים במערכת ה