חיפוש

דבר הגינה 18/8/19

שלום לכולם!

הגינה נמצאת בישורת הגדולה של הקיץ- בכל שבוע אנו קוטפים את יבולי העונה שכבר כמעט ואינם משתנים משבוע לשבוע. מגוון העלים הירוקים מועט מאוד כרגע היות והם אינם אוהבים את חום הקיץ. למרות זאת אנו עושים ניסיונות לגדלם בעזרת ממטרות לצינון האווירה. אנו מקווים שנזכה לקטוף מהם בזמן הקרוב. השבוע מצטרפות אלינו הלוביה והבמיה- בנות הקיץ הנאמנות, שתלווינה אותנו אל תוך הסתיו. לאחרונה אנו מכינים תבשיל של במיה ברוטב עגבניות שרי והתוצאה היא מדהימה. את הלוביה אנו אוהבים להקפיץ עם שמן זית, שום, לימון ומלח. נשלח מתכונים מפורטים בהמשך, נשמח לקבל גם המלצות שלכם.

אנו זורעים כבר מגשים של ירקות לעונת הסתיו הקרבה ובאה. אמנם חצבים טרם נצפו אצלנו, אך בכל זאת הגיעה העת להתחיל להתכונן. בתוך כמה שבועות המשתלה תתמלא בשתילי סתיו צעירים, אז הגננים שביניכם מוזמנים להתחיל להכין את הערוגות.

זהו הזמן להזכירכם שיש לנו מלאי של לוחות שנה בגינה- לוחות השנה הכי יפים שיש! יש גירסה תלויה, גירסה שולחנית וכן יומן אישי שיכול להיות מתנה מעולה לקראת שנת הלימודים הקרבה! אנו ממליצים בחום על לוח שנה כזה בכל בית!


מאחלים לכם שבוע נעים,

אלה, ירדן וצוות סלסילה

22 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 11/10/20

בוקר טוב לכולם! הנה חלפו להם חגי תשרי ולפנינו חזרה לשגרה, כזו או אחרת... אנו מקווים שהחגים עברו עליכם בנעימים, גם אם לא בצורה הרגילה. בימים אלו אנו זורעים את שיני השום באדמה, בתקווה שינבטו ויצמחו יפה

054-6663193

מושב עמיקם

ירדן ואלה שחף

סלסילה ירקות אורגניים