חיפוש

דבר הגינה 19/7/20

שלום לכולם!

אנו מקווים שימי הקיץ עוברים עליכם בנעימים למרות ההגבלות והדאגות של המצב הנוכחי. אנו כאן בסלסילה עושים כמיטב יכולתנו להמשיך לספק לכם תוצרת טובה וטרייה! אנו מקווים שנהניתם מהמלון והאבטיח ששלחנו אליכם בשבוע שעבר, ושעד יום רביעי כבר יהיה לכם מקום במקרר לאחד חדש!

יבול עגבניות השרי עולה בהדרגה- השבוע בטוח יהיה בסלים הקטנים, אולי גם בגדולים...


סיימנו להוציא את כל יבול תפוחי האדמה מהאדמה, וכעת הם מאוחסנים לבטח בחדר הקירור. יש לנו כמה שקים של תפודונים קטנים, כאלה שאפשר לאפות בשלמותם בתנור. אם יש לכם העדפה לכאלו אתם מוזמנים לרשום זאת בהערות ונשים לכם בשמחה.


גם השבוע יש בזיליקום במתנה מהגינה. למרות שחלק מעליו מעט צהובים הוא עדיין טוב לשימוש, רק יש להשתמש בו יחסית מהר, ועדיף לאחסן אותו בכוס מים במטבח מאשר במקרר, שם הוא ישחיר במהרה.


אנו מניחים שאצל רבים מכם הילדים בבית בימים אלו. היות ומרבית אטרקציות הקיץ הרגילות לא פעילות כרגע, אנו מזמינים אתכם לבוא לבקר במשק, לקטוף קצת ירקות, לנשנש, ופשוט להנות מהאווירה הכפרית... זה יכול להיות בשעות הבוקר או אחה"צ, כל שעליכם לעשות זה לתאם איתנו מראש.


נשמח לשמוע מכם תגובות, הערות, בקשות או כל דבר אחר שעל ליבכם...

מאחלים לכם שבוע נעים

אלה, ירדן וצוות סלסילה

18 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 4/4/21

בוקר טוב וסוף חג שמח! מקווים שהחג עבר עליכם בנעימים ושאתם נהנים מהאביב הקריר והפורח! מזג אוויר אביבי-חורפי שכזה טוב לגידולי החורף האחרונים ולא טוב לגידולי הקיץ הראשונים... מה שבטוח זה שהוא נותן ארכה ל

054-6663193

מושב עמיקם

ירדן ואלה שחף

סלסילה ירקות אורגניים