חיפוש

דבר הגינה 19/8/18

שלום לכולם,

עכשיו זה רישמי- הסתיו הגיע לגינה! ויש לנו עדות מצולמת ובלתי ניתנת לעירעור- הלא הוא החצב.

החצב שבגינה נמצא במיקום מרכזי, על פרשת הדרכים שבין הערוגות. איננו זוכרים אם אנחנו שתלנו אותו שם או שמא בחר בעצמו את המקום. מעניין שתמיד נראה כאילו הוא מופיע פתאום. אנו חולפים במקום זה מידי יום, ואף מספר פעמים ביום, אך איננו רואים אותו מציץ מן האדמה, צומח וגודל, מתכונן לפריחה. יום אחד פשוט מבחינים בו לפתע, והוא כבר בשיא תפארתו ופריחתו. השנה המראה מרגש כפליים, שכן חצב אחד הפך לשניים!

נעמי שמר היטיבה לכתוב בצורה כה יפה- 'שיר סתיו'

זקוף ולבן

פרח החצב פצח הענן בזמר טיפטף נשם חילזון את ריח הגשם מיהר ויצא לדשא

את כל הפרחים הבאנו לגן ברוח הסתיו נדד הענן ורק חילזון וריח הגשם נותרו כל היום בדשאלכל המעוניינים, קיבלנו משלוח של לוחות שנה בגינה מהסוג המשרדי- כאלו שעומדים על השולחן, הנכם יכולים להזמין.

כמו כן אנו שמחים לספר לכם שהכנו סבב נוסף של מלפפונים חמוצים טעימים, גם הם מופיעים במערכת ההזמנות.

השבוע במתנה מהגינה- האורגנו חזר לעניינים. כמו כן, לאוהבי המאכלים המיוחדים, יש לנו כמה שיחים של מלוחיה בגינה, נשמח לשלוח צרור במתנה לכל המעוניינים.


מאחלים סתיו נעים לכולם,

אלה, ירדן וצוות סלסילה

29 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 23/5/21

שלום לכולם! אנו שמחים לספר לכם שגינת הקיץ שבחלקת הבית מתפתחת יפה, וממש בקרוב נשלח לכם הזמנה רישמית לביקור במשק! בינתיים נשמח לשמוע מכם אילו זמנים יותר מתאימים לכם- אמצע שבוע אחה"צ/יום שישי בבוקר? בינת

דבר הגינה 9/5/21

שלום עליכם, מזג האוויר חם ויבש ושתילים צעירים רבים נמצאים בערוגות ובמשתלה. בכל שנה, עם סיום החורף, לוקח לנו כמה רגעים להכנס לתודעת 'להקפיד שכל הצמחים מקבלים מספיק מים'. כמו כן יש הרבה פיצוצים במערכת ה