חיפוש

דבר הגינה 22/11/20

שלום לכולם!

גשמי סוף השבוע הביאו לנו אוויר צלול ורענן. יותר מ 60 מ"מ גשם ירדו במהלך הסופ"ש, מה שמבטיח לנו מרבדי עשב ירוקים- תענוג לעיניים!

יחד עם הופעת העשבייה אנו מתחילים במלאכת העישוב, שתעסיק אותנו לבטח במהלך החודשים הקרובים.


במהלך הימים שקדמו לגשם ניסינו ככל יכולתנו להספיק להכין את השטחים הפנויים לגידול של זבל ירוק. ההכנה כוללת פיזור של קומפוסט, הצנעתו באדמה, ופיזור של זרעים של גידולי זבל ירוק. זרעים אלו הינם תערובת של צמחים שנועדו להעשיר את הקרקע ולתרום לפוריות ולחיוניות שלה. בהמשך צמחים אלו יוצנעו אף הם אל תוך האדמה.


אנו שמחים לספר לכם שהשבוע נקטוף כמה יבולים חדשים, ביניהם עלים ירוקים רעננים וטעימים!

מה צפוי? כוסברה, פטרוזיליה, שמיר, עלעלים וארטישוק ירושלמי- כדי לראות את הרשימה של מה יהיה בכל סל יש להיכנס למערכת ההזמנות.

אנו מקווים שאכן יהיו עגבניות בסלים השבוע, אך הדבר אינו ודאי. אם לא יהיו עגבניות נחליפן בפלפל.

שימו לב שיש מגוון גדול של תבלינים משובחים, ביניהם צ'ילי חדש שיחמם לכם את החורף. כמו כן יש לנו תמרי מג'הול מחוות השחפים- זוהי החווה של משפחתו של ירדן שבנגב. חוץ מזה יש את כל שאר המוצרים הטובים שאפשר להוסיף לסלסילה.


אנו מאחלים לכם שבוע נעים ורענן,

אלה, ירדן וצוות סלסילה
24 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 23/5/21

שלום לכולם! אנו שמחים לספר לכם שגינת הקיץ שבחלקת הבית מתפתחת יפה, וממש בקרוב נשלח לכם הזמנה רישמית לביקור במשק! בינתיים נשמח לשמוע מכם אילו זמנים יותר מתאימים לכם- אמצע שבוע אחה"צ/יום שישי בבוקר? בינת

דבר הגינה 9/5/21

שלום עליכם, מזג האוויר חם ויבש ושתילים צעירים רבים נמצאים בערוגות ובמשתלה. בכל שנה, עם סיום החורף, לוקח לנו כמה רגעים להכנס לתודעת 'להקפיד שכל הצמחים מקבלים מספיק מים'. כמו כן יש הרבה פיצוצים במערכת ה