חיפוש

דבר הגינה 25/10/20

שלום לכולם!

הנה מתחיל לו שבוע סתוי-שרבי נוסף, והציפייה לגשם הולכת וגדלה. אנחנו ערניים במיוחד סביב עניין ההשקיות ומצב הרטיבות בקרקע, היות ובגינות השונות ישנם צמחי חורף צעירים רבים. במזג אויר שכזה חוסר תשומת לב עלולה לגרום לנזקים כבדים.

בימים אלו אנו מוציאים את הבטטות מן האדמה, מקדישים לכך כמה שעות בכל פעם שיש לנו 'רגע פנאי'. עבודה זו הינה מצויינת עבור כל אחד- היא אינה דורשת ידע או ניסיון ומאוד מהנה למבוגרים ולילדים כאחד. כך שאם אתם מעוניינים להצטרף אלינו לחוויה חקלאית שכזו אתם מאוד מוזמנים, צרו איתנו קשר כדי לתאם.

באופן כללי שדותינו פתוחים בפניכם אם ברצונכם לבוא לקחת חלק בפעילות החקלאית או סתם לטייל, עם ילדים או בלעדיהם. עכשיו, יותר מתמיד, יש זמן ויש מקום לצאת החוצה אל השדות הפתוחים!


מאחלים לכם שבוע טוב ונעים,

אלה, ירדן וצוות סלסילה


33 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 23/5/21

שלום לכולם! אנו שמחים לספר לכם שגינת הקיץ שבחלקת הבית מתפתחת יפה, וממש בקרוב נשלח לכם הזמנה רישמית לביקור במשק! בינתיים נשמח לשמוע מכם אילו זמנים יותר מתאימים לכם- אמצע שבוע אחה"צ/יום שישי בבוקר? בינת

דבר הגינה 9/5/21

שלום עליכם, מזג האוויר חם ויבש ושתילים צעירים רבים נמצאים בערוגות ובמשתלה. בכל שנה, עם סיום החורף, לוקח לנו כמה רגעים להכנס לתודעת 'להקפיד שכל הצמחים מקבלים מספיק מים'. כמו כן יש הרבה פיצוצים במערכת ה