חיפוש

דבר הגינה 25/8/19

שלום לכולם!

הנה חודש אוגוסט קרב אל סופו, ואין ספק שהוא לא עוזב מבלי לתת לנו להרגיש היטב את עוצמתו. בשבוע האחרון הלחות עלתה מאוד והאויר סמיך וכבד. כל פעולה מביאה איתה דביקות, והלחות ממשיכה גם לשעות הערב. מעניין שלמרות שעומס החום מגיע לשיאו כעת, בכל שאת מסתמנים רמזים לסתיו המתקרב, אצלנו ובטבע הסובב אותנו. נראה שהגוף והסביבה מרגישים את מה שעדיין אינו ניכר בשטח.

בגינה שינוי זה יבוא לידי ביטוי כבר השבוע בתוך הסלסילה- נקטוף יבול עלים ירוקים קטן אך רענן כמו שלא היה לנו מזמן! אנו פועלים במרץ להכנת ערוגות רבות של עלים סתוויים רעננים, מקווים שהשפע יגיע בקרוב!

לפני כמה שבועות חל אצלנו חילוף שליחים. השליח החדש של קו החלוקה חדרה-ת"א לא ימשיך איתנו, ולכן השבוע שוב יהיה שליח חדש. אנו מתנצלים על הבלאגן שזה גורם ומקווים שניכנס לשגרה חדשה בקרוב.


מאחלים לכם סוף אוגוסט נעים וטוב

אלה, ירדן וצוות סלסילה

24 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 23/5/21

שלום לכולם! אנו שמחים לספר לכם שגינת הקיץ שבחלקת הבית מתפתחת יפה, וממש בקרוב נשלח לכם הזמנה רישמית לביקור במשק! בינתיים נשמח לשמוע מכם אילו זמנים יותר מתאימים לכם- אמצע שבוע אחה"צ/יום שישי בבוקר? בינת

דבר הגינה 9/5/21

שלום עליכם, מזג האוויר חם ויבש ושתילים צעירים רבים נמצאים בערוגות ובמשתלה. בכל שנה, עם סיום החורף, לוקח לנו כמה רגעים להכנס לתודעת 'להקפיד שכל הצמחים מקבלים מספיק מים'. כמו כן יש הרבה פיצוצים במערכת ה