חיפוש

דבר הגינה 26/4/20

שלום לכולם!

עקב יום העצמאות יתקיימו המשלוחים השבוע ביום חמישי במקום ביום רביעי. הזמנות ועדכונים ניתן יהיה לערוך עד יום שלישי ב 12:00 בצהריים.

אנו מתנצלים על החוסרים בפטריות שהיו בשבוע שעבר, לצערנו היו קשיים בגידול ולכן לא היה מספיק. השבוע התחזית היא שיהיה מהכל ובשפע, אך קשה לחזות במדויק, אנא קחו זאת בחשבון.


אנו שמחים לספר לכם שהיום בבוקר עשינו שתילות ראשונות בחלקה החדשה. החלקה החדשה נמצאת במרחק שני משקים במורד הנחל מגינת הבית. לפני כמה שנים החלקה היתה מעובדת על-ידי חקלאי אחר מהמושב, אך הוא זנח אותה כעבור זמן קצר. מאז החלקה עמדה נטושה ועשבי הבר צמחו בה פרא. עבודת ההכנה של השטח היתה קשה, שכן היא נעזבה כמו שהיא- עם הרבה ברזלים, רשתות, צינורות וכבלים. כל זה, בתוספת הצמחייה שגדלה פרא, סיפקו לנו מלאכת ניקיון רבה.

כמו חלקת הבית גם חלקה זו הינה בעלת אדמה שחורה כבדה ומישורית. על כן אנו צופים שגם היא תהיה מתאימה בעיקר לגידולי קיץ, שכן בחורף היא תהיה רוויה מידי במים.

הבאנו עבורכם כמה תמונות מהשטח. אנו מאחלים לחלקה החדשה פוריות והצלחה!


מאחלים לכם שבוע נעים,

אלה, ירדן וצוות סלסילה
28 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 11/10/20

בוקר טוב לכולם! הנה חלפו להם חגי תשרי ולפנינו חזרה לשגרה, כזו או אחרת... אנו מקווים שהחגים עברו עליכם בנעימים, גם אם לא בצורה הרגילה. בימים אלו אנו זורעים את שיני השום באדמה, בתקווה שינבטו ויצמחו יפה

054-6663193

מושב עמיקם

ירדן ואלה שחף

סלסילה ירקות אורגניים