חיפוש

דבר הגינה 26/8/18

שלום לכולם,

אנו שמחים ומתרגשים לספר שבתחילת שבוע שעבר נטענו חלקה חדשה של עצי פרי הנקראת 'בוסתן חורשן'. כפי ששמה מעיד עליה, זוהי חלקה רחוקה יחסית מהמושב הנמצאת ממש בפאתי הר חורשן. הנטיעות הראשונות שנטענו הן של אבוקדו (מארבעה זנים שונים) ואנונה. למלאכת השתילה הצטרפו כמה חברים ובני משפחה, קטנים כגדולים, והאוויר והאווירה היו טובים. אנו מאחלים לשתילים הצעירים דרך צלחה ופוריה!


עוד בשורה משמחת- השבוע נוציא את ביכורי הבטטה מן האדמה. הצמחים עדיין שופעים, ירוקים וחיוניים מה שמעיד על פוטנציאל גבוה. ובכל זאת, נתחיל לנשנש מן הערוגות, כי לא כדאי לחכות עם כל היבול לרגע האחרון...

שתילות הסתיו כבר בעיצומן- ברוקולי, כרובית, כרוב, קולורבי, סלק, כוסברה, שמיר, חסה ואחרים מועברים מן המשתלה אל השדה. אי לכך ובהתאם לזאת יש מגוון גדול של שתילים שאפשר להוסיף לסלסילה.

בשבוע שעבר לצערנו לא היה מלפפון ולכן לא שלחנו בסלסילות. אנו מקווים שהשבוע המצב ישתפר. השבוע נווה האופה יוצא לחופשה ועל כן לא יהיו לחמים, הוא ישוב בשבוע הבא.

גם בתחום הנבטים עלולים להיות חוסרים השבוע עקב בעיות בגידול- אפשר להזמין ונשתדל לספק ככל האפשר.

החגים כבר ממש בפתח ולכבודם פתחנו קטגוריה חדשה במערכת ההזמנות הקרויה- מבצעים לכבוד החג! שם מופיעים שפע של מוצרים בהנחה לכבוד החגים- סלי ירקות לחברים, לוחות שנה, דבש ומבחר יינות. אם אתם מרגישים שמשהו חשוב חסר שם אנא הודיעו לנו, נשמח להוסיף.


מאחלים לכם שבוע אחרון של אוגוסט נעים ומרגש

אלה, ירדן וצוות סלסילה


54 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 11/10/20

בוקר טוב לכולם! הנה חלפו להם חגי תשרי ולפנינו חזרה לשגרה, כזו או אחרת... אנו מקווים שהחגים עברו עליכם בנעימים, גם אם לא בצורה הרגילה. בימים אלו אנו זורעים את שיני השום באדמה, בתקווה שינבטו ויצמחו יפה

054-6663193

מושב עמיקם

ירדן ואלה שחף

סלסילה ירקות אורגניים