חיפוש

דבר הגינה 29/3/20

שלום לכולם!

אנו מקווים שימים טרופים אלו עוברים עליכם בצורה נעימה ככל האפשר. כפי שכבר אמרנו, פעילותנו החקלאית ממשיכה כרגיל ואנו ממשיכים להכין ולשלוח סלסילות עד לפתח ביתכם.

אנו שמחים שבזמן משבר המדינה מכירה בחקלאות כענף חיוני ומאפשרת את המשך הפעילות. כמו כן, אנו שמחים שהביקוש למזון בריא ומקומי עולה בזמנים אלו. אנו מקווים, שגישה זו תישמר גם עם חלוף המשבר, ושהתמיכה בחקלאות המקומית תתבסס כמשהו מהותי במבנה החברתי-כלכלי שיתגבש לאחר מכן.


יחד עם זאת שאנו שמחים על העלייה בביקוש, אנו יודעים שאנו מתקרבים לגבול היכולת שלנו לענות על העלייה בביקוש, תוך שמירה על איכות השירות. הערכות לעלייה נוספת דורשת זמן, הן מבחינת היקף הגידולים והן מבחינת כח אדם. לכן יתכן שיהיה עלינו להגביל את כמות ההזמנות שאנו מקבלים בזמן הקרוב. במקרה זו תהיה קדימות לאלו שהינם לקוחות קבועים המלווים אותנו מזה זמן רב...


חג הפסח קרב ובא. ערב החג יוצא ביום רביעי ולכן עלינו להקדים את יום המשלוחים ליום שני או שלישי. אם יש לכם עדיפות לאחד הימים אנא הודיעו לנו, בטרם אנו מחליטים על כך באופן סופי.

בשנים האחרונות אנו נוהגים לחגוג את ליל הסדר במעגל מצומצם של המשפחה הגרעינית שלנו. אנו מרגישים שבאופן זה אנו מצליחים לחוות את החג באופן משמעותי יותר, כשהדעת אינה מוסחת מריבוי האנשים והמזון. השנה כפי הנראה, רבים מכם יאלצו לחגוג כך את החג. זוהי הזדמנות לתת לחג משמעות חדשה עבורכם, אנו בטוחים שברוח ימים אלו אפשר לחשוב על הרבה דברים בנושא החירות בחיינו.

הגיגי חירות יבואו בהמשך...


אנו שמחים לבשר לכם שיש ביכורי ארטישוקים טעימים ביותר. הכמות אינה גדולה מספיק כדי להוות מרכיב בסלסילה, אך אפשר להוסיפם כתוספת לסל.

אנו מתנצלים מראש על חוסרים במלאי שודאי יהיו בהמשך השבוע, נעשה כמיטב יכולתנו לספק לכם את מבוקשכם.


אנו מאחלים לכם שבוע נעים,

אלה, ירדן וצוות סלסילה68 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 4/4/21

בוקר טוב וסוף חג שמח! מקווים שהחג עבר עליכם בנעימים ושאתם נהנים מהאביב הקריר והפורח! מזג אוויר אביבי-חורפי שכזה טוב לגידולי החורף האחרונים ולא טוב לגידולי הקיץ הראשונים... מה שבטוח זה שהוא נותן ארכה ל

054-6663193

מושב עמיקם

ירדן ואלה שחף

סלסילה ירקות אורגניים