חיפוש

דבר הגינה 31/5/20

בוקר טוב לכולם!

הפעילות האביבית בגינה בשיאה ואין רגע דל. חלק גדול מצמחי הקיץ דורשים הדלייה לשם טיפוס או לתמיכת הענפים כדי שלא ישברו מעומס הפרי. כמו כן הרמת הצמחים כלפי מעלה מאפשרת לנו קטיף נח ויעיל יותר. לשם כך עלינו להעמיד בזנטים (עמודי ברזל), למתוח רשתות ולכוון את הצמחים לכיוון הרצוי, תוך גיזום שלהם בחלק מהמקרים. כמו כן אנו מורידים את הפריחות הראשונות כדי לאפשר לצמח לגדול ולהיות חסון בטרם יניב פירות.

אנו שמחים לבשר לכם שהצמחים בחלקה החדשה גדלים יפה והיא מלאה כבר כמעט עד אפס מקום. תוך כמה שבועות היא ודאי תראה ממש כמו ג'ונגל של צמחי קיץ למיניהם- עגבניות, שעועית, חציל, פלפל, דלורית, מלון, אבטיח, בטטה, תירס ועוד, חלקם גדלים לגובה, חלקם משתרעים על האדמה.


בשעה טובה נאסוף השבוע את ביכורי תפוחי האדמה מבוסתן חורשן. הם אמנם לא הגיעו עדיין לשיא גודלם אך הם יפים מאוד ואפשר כבר להתחיל להנות מהם. לא כדאי לחכות שהכל יגיע לשיא הגודל כי לא בטוח שיהיה לנו די מקום לאחסן את כל הכמות בבת אחת...


השבוע יהיה לנו יבול קטן ואיכותי מאוד של תות שדה ונקטרינה. אנו מוסיפים אותם לרשימה וניתן להזמין, אך אנו מדגישים שהכמות מוגבלת ועל כן לא בטוח שיהיה מספיק לכולם.

בגינת האלות יש כמות גדולה של עלי רוקט ועלי מיזונה שעליהם קצת פגועים בגלל החמסין שהיה, ובכל זאת הם טובים למאכל. על כן אנו מציעים לכם מהם במתנה מהגינה, הנכם מוזמנים להוסיף להזמנה.


אנו מאחלים לכם שבוע נעים,

אלה, ירדן וצוות סלסילה
25 צפיות

054-6663193

מושב עמיקם

ירדן ואלה שחף

סלסילה ירקות אורגניים

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now