חיפוש

דבר הגינה 4/10/20

בוקר טוב לכולם!

אנו שמחים לספר לכם שקיבלנו משלוח מתוק ומשובח של תמרים וסילאן אורגניים מקיבוץ סמר שבערבה. יש תמר דקל נור, תמר מג'הול וסילאן מתוק וסמיך, אותם רואים במתונות, והכל במחירים טובים, אותם אפשר לראות במערכת ההזמנות.


הימים הולכים ומתקצרים במהירות, ויחד עם השינוי במזג האוויר אפשר ממש להרגיש את הסתיו. כמידי שנה הסתיו מזכיר לנו שבקרוב יגיע החורף, וזה הזמן לכסות, לארגן, לסדר, להזיז ובקיצור- להתכונן לגשם.

אנו נמצאים בעיצומן של השתילות הסתוויות ובקושי מספיקים לעמוד בקצב. תוך כדי אנו מכשירים ערוגות ישנות וחדשות, ומפזרים את הקומפוסט הטרי (תוצרת המשק) בין החלקות. אנו מקווים לעונה פורייה ומבורכת ביבולים רבים, טעימים ומזינים, אמן!


אנו מגיעים לסוף מלאי תפוחי האדמה שלנו, ולכן הם הולכים וקטנים משבוע לשבוע. את תפוחי האדמה הקטנים אפשר לאפות או לבשל בשלמותם, הם יוצאים טעימים מאוד.

היות ואנחנו שומרים על אופטימיות בתכולת הסל המשוערת מופיעים גם עגבניה ומלפפון, אך למעשה עדיין איננו בטוחים שהמשבר מאחורינו. אם יהיה מחסור נחליפם במשהו אחר (גזר/פלפל/כרוב או משהו אחר...).

מקווים שחג סוכות עובר עליכם בנעימים בבית, בסוכה או בכל מקום בו אתם נמצאים.

מאחלים לכם המשך חג שמח

אלה, ירדן וצוות סלסילה
29 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 4/4/21

בוקר טוב וסוף חג שמח! מקווים שהחג עבר עליכם בנעימים ושאתם נהנים מהאביב הקריר והפורח! מזג אוויר אביבי-חורפי שכזה טוב לגידולי החורף האחרונים ולא טוב לגידולי הקיץ הראשונים... מה שבטוח זה שהוא נותן ארכה ל

054-6663193

מושב עמיקם

ירדן ואלה שחף

סלסילה ירקות אורגניים