חיפוש

דבר הגינה 5/8/18

שלום לכולם,

בשעה טובה קיבלנו משלוח של לוחות שנה נהדרים- לוח שנה בגינה! זהו לוח שנה, שהוא גם מדריך חודשי לגינון ביתי ולקטות ארצישראלית. "לוח שנה בגינה" נולד מתוך הקשר הישיר של זמנים ועונות עם הליקוט והחקלאות; חודש חדש מתחיל, ואיתו שינויים - בשדה וביער, בגינה ובתזונה.

בכל דף של הלוח תוכלו למצוא שפע של מידע חודשי מאוייר:

לוח שנה בגינה

~ שלל טיפים מקצועיים לגינה הביתית

~ זמני זריעה ושתילה

~ גידול צמחים מזרע לפרי

~ מתכונים עונתיים ושימור מזון ~ הכרות עם עולמן המופלא של הדבורים

~ קוד קיואר לסריקה בכל דף, למידע מורחב ~ מועדי שמש וירח ומועדים ירוקים


הלוח יכול להוות מתנה נהדרת לכבוד החגים הקרבים ובאים עלינו לטובה. לכבוד ראש השנה נקיים מבצע של סלסילה+לוח שנה במבצע למי שירצה לרכוש מתנה מיוחדת לחג לחברים או למשפחה.


סימנים ראשונים של סתיו מסתמנים פה ושם. כבר ניצפו חצבים בודדים, ובעיקר מרגישים איזה משהו באוויר/ה. איזו רוח שונה מנשבת לפעמים, אור מיוחד בשעת שקיעה, ובאופן כללי תחושה אחרת כשפוסעים בשדה...

בהתאם לכך היום אנו עורכים שתילות ראשונות של כרוב וכרובית, שהם כידוע צמחים של העונה הקרירה. אנו מאחלים להם דרך צלחה ומקווים שלא יבהלו מהחום שעדיין שורר בשדה. בינתיים אנו נמשיך להנות מיבולי הקיץ השופעים- גם השבוע יהיה לנו שפע של תירס מתוק, עגבניות שרי, חצילים ועוד. זו ההזדמנות לציין שיתכן עודף של חצילים השבוע ולכן כל מי שמעוניין בתוספת במתנה מוזמן לסמן במערכת ההזמנות.

אנו מזכירים לכם שאתם מוזמנים לבוא לקטוף עגבניות שרי ולסייר בגינה, רק תאמו איתנו מראש.


מאחלים לכם אוגוסט נעים,

אלה, ירדן וצוות סלסילה

33 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 11/10/20

בוקר טוב לכולם! הנה חלפו להם חגי תשרי ולפנינו חזרה לשגרה, כזו או אחרת... אנו מקווים שהחגים עברו עליכם בנעימים, גם אם לא בצורה הרגילה. בימים אלו אנו זורעים את שיני השום באדמה, בתקווה שינבטו ויצמחו יפה

054-6663193

מושב עמיקם

ירדן ואלה שחף

סלסילה ירקות אורגניים