חיפוש

דבר הגינה 7/10/18

בוקר טוב לכולם!

פעילות סתווית נמרצת מתרחשת בגינה בימים אלו. אנו מתחחים ערוגות, מפזרים קומפוסט, פורסים השקיות, זורעים, שותלים ומעשבים ללא הרף. באופן כללי משתדלים להספיק כמה שיותר כעת, כשמזג האוויר נעים ועדיין אין בוץ.

השבוע כבר נקטוף ביכורים של ירקות חורפיים- כרוב וכרובית. זוהי פעם ראשונה שאנו קוטפים כרובית באוקטובר וזה דבר משמח. אמנם אין אלו כרוביות מפוארות וצחורות כמו אלו של דצמבר, אך עדיין יפות וטעימות.

מזה הרבה זמן שלא עדכנו אתכם במצב של צוות העובדים של סלסילה. אז ככה- לפני כחמישה חודשים הצטרף אלינו פאי, שהגיע לעמיקם היישר מתאילנד. פאי, ירדן ואנוכי (אלה) עובדים באופן יומיומי במשק- בשדה, בבית האריזה, במשרד ובכל מה שמסביב. ביום רביעי אנו זוכים לתגבור כוחות בעזרתם האדיבה של רינת, עומר, בני משפחה וחברים... תודה רבה לכולם!

אנו מזכירים לכם שיש גרנולה אורגנית ולחמים מעולים שאפשר להזמין עד ערב יום שני.

כמו כן יש מגוון גדול של מוצרים טובים נוספים שאפשר להוסיף לסלסילה.

אנו מזכירים לכם שרשימת תכולת הסלים של השבוע הקרוב הינה משוערת, ושסביר שיהיו שינויים ברגע האחרון לאור מצב הקטיפים. דבר זה נכון במיוחד בעונות המעבר, בהן יבולים חדשים צצים ועולים ויבולים ישנים דועכים ונגמרים. כך למשל השבוע יש כמה דברים שאיננו בטוחים כמה יבול יהיה בפועל בזמן הקטיף. ככה זה יוצא סלסילה טרייה ומפתיעה!


אנו מאחלים לכם שבוע נעים ורגוע,

אלה, ירדן וצוות סלסילה

35 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 4/4/21

בוקר טוב וסוף חג שמח! מקווים שהחג עבר עליכם בנעימים ושאתם נהנים מהאביב הקריר והפורח! מזג אוויר אביבי-חורפי שכזה טוב לגידולי החורף האחרונים ולא טוב לגידולי הקיץ הראשונים... מה שבטוח זה שהוא נותן ארכה ל

054-6663193

מושב עמיקם

ירדן ואלה שחף

סלסילה ירקות אורגניים