חיפוש

דבר הגינה 8/12/19

בוקר טוב לכולם!

בשעה טובה הגיע החורף! למרות הארכת הזמן המשמעותית שקיבלנו, עדיין אנחנו מוצאים עצמנו נחפזים ברגע האחרון להספיק את כל מה שצריך להספיק לפני עונת הגשמים. וכרגיל, כמובן שיש משימות רבות ולא נספיק את כולן במועד המיטבי. כנראה שאין איך לברוח מהעניין...

אז אנחנו מזיזים דברים, מכסים דברים, מפזרים קומפוסט בשטחים ובקיצור- מנסים שכמה שיותר דברים יגיעו ליעדם לפני שהאדמה נהיית בוצית.

אנו שמחים לספר לכם שגינת התבלינים החדשה שלנו מלבלבת ופורחת, מי שהגיע לאחרונה למשק ודאי שם לב לכך. לפיכך, ישנם כמה צמחי תה חדשים- נענע, מליסה, מרווה וזוטא לבנה, ברשימת 'תוספת ירקות'. אפשר להוסיף להזמנה, למען יחממו לכם את החורף.

בשעה טובה אנו מתחילים לשווק את שמן הזית של מסיק 2019. כרם הזיתים שלנו נמצא בגבעות המושב, ונמצא בתהליך 'הסבה לאורגני'. הזיתים מזן ברנע, גדלים ללא שום שימוש בחומרי הדברה, כמו שאר הגידולים במשק. הדישון במטע באמצעות קומפוסט. במסיק השנה, בליווי יעוץ מקצועי, שמנו את הדגש על איכות השמן ופחות על הכמות. השמן טרם עבר בדיקות מעבדה אך לדעת המומחים שטעמו אותו הוא איכותי מאוד. יש לציין שבהיותו שמן טרי הוא בעל מרירות/חריפות מסויימת שתתעדן במהלך הזמן. השמן ארוז בבקבוקים של 1 ליטר ומחירו 55 שקלים. כמו כן התחדשנו השנה במיכלי נירוסטה גדולים (allways full), שמהם ניתן למלא שמן זית במיכלים בשימוש חוזר. הנכם מוזמנים להגיע או לשלוח אלינו מיכלים משלכם ואנו נמלא אותם עבורכם.


אנו מאחלים לכם שבוע חורפי ונעים,

אלה, ירדן וצוות סלסילה27 צפיות0 תגובות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

דבר הגינה 4/4/21

בוקר טוב וסוף חג שמח! מקווים שהחג עבר עליכם בנעימים ושאתם נהנים מהאביב הקריר והפורח! מזג אוויר אביבי-חורפי שכזה טוב לגידולי החורף האחרונים ולא טוב לגידולי הקיץ הראשונים... מה שבטוח זה שהוא נותן ארכה ל

054-6663193

מושב עמיקם

ירדן ואלה שחף

סלסילה ירקות אורגניים